Oisterwijk tijden en groepslessen

Groepslesrooster

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag

Maandag

  • 09:00
    Aquafit
    09:00
    CX Worx
    09:30
    BodyPump (45min)
  • 10:15
    Indoor Cycling
    10:15
    Core Training
  • 18:30
    GRIT Cardio
    18:45
    Teamworkshop Core
  • 19:00
    Xcore
    19:00
    Small Group Personal Training
    19:30
    Indoor Cycling
  • 20:00
    Boxercise
    20:00
    Teamworkshop WOM
    20:00
    WOM

Dinsdag

  • 09:00
    Small Group Personal Training
    09:00
    Aquafit
    09:45
    Grit Strength
  • 10:15
    Teamworkshop WOM
  • 18:30
    CX Worx
    18:30
    Core training
  • 19:00
    BodyPump (45min)
    19:00
    Small Group Personal Training Total Body
  • 20:00
    Small Group Personal Training
    20:00
    Teamworkshop WOM

Woensdag

  • 07:45
    Small Group Personal Training
  • 08:45
    Boxercise
  • 09:00
    Aquafit
    09:15
    CX Worx
    09:15
    Small Group Personal Training
    09:45
    BodyPump (45min)
  • 10:00
    Small Group Personal Training
    10:15
    Core Training
    10:45
    KeepFit+
  • 19:00
    Small Group Personal Training
    19:00
    Core training
    19:15
    Xcore
    19:30
    Indoor Cycling
  • 20:00
    Bodybalance®

Donderdag

  • 07:45
    Small Group Personal Training
  • 09:00
    Aquafit
    09:15
    Xcore
    09:30
    Small Group Personal Training
  • 10:00
    Workout of the Month
    10:45
    Pilates
  • 13:15
    SeniorFit
  • 18:30
    Grit athletic
  • 19:00
    BodyPump (45min)
    19:00
    Teamworkshop Core
    19:30
    Indoor Cycling
    19:30
    Teamworkshop WOM
  • 20:00
    Boxercise
    20:00
    Teamworkshop Core

Vrijdag

  • 08:00
    Small Group Personal Training
  • 09:00
    Aquafit
    09:15
    HighShape
  • 10:15
    Teamworkshop Core
    10:15
    SpinFit
  • 11:15
    BodyBalance
  • 19:00
    Teamworkshop WOM
  • 20:00
    Teamworkshop Core

Zaterdag

  • 09:00
    Small Group Personal Training
    09:15
    Grit Strength
    09:45
    XCORE
  • 10:00
    Teamworkshop WOM
    10:00
    Indoor Cycling

Zondag

  • 09:30
    Teamworkshop WOM
    09:30
    BodyPump (45min)
  • 10:00
    Indoor Cycling
    10:00
    Core Training
    10:15
    BodyBalance
    10:15
    Bootcamp