Amstelveen Premium tijden en groepslessen

Groepslesrooster

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag

Maandag

  • 07:30
    Strength & Conditioning
  • 09:00
    Strength & Conditioning
    09:00
    Kick & Punch
    09:00
    Fysioswim
    09:30
    Pilates
  • 10:00
    Bootcamp (Lower body+abs)
    10:00
    Fysioswim
    10:30
    Mini Moves (2-4 jr)
  • 16:00
    ABC zwemmen
  • 17:30
    Kickboksen 7-12 jr
  • 18:30
    Bootcamp (Lower body+abs)
  • 19:15
    Aquarobics
    19:30
    Kick & Punch
  • 20:00
    Pilates

Dinsdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 08:00
    Fysioswim
  • 09:00
    Fysioswim
    09:00
    Fifty fitness
  • 10:00
    Bootcamp (Upper Body)
    10:10
    Queenax (conditioning)
    10:30
    Yin Yang Yoga
  • 17:30
    Strength & Conditioning
  • 18:30
    Bootcamp (Upper Body)
    18:30
    Latin Dance
  • 19:30
    Indoor Cycling
    19:30
    Bodypump
  • 20:00
    Power Yoga
    20:00
    Bokscamp

Woensdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 08:30
    Queenax (conditional)
  • 09:00
    Kick & Punch
    09:30
    Flow Yoga
    09:30
    Babyswim
    09:30
    BodyShape
  • 10:00
    Peuter swim
    10:10
    Queenax (strength)
    10:45
    Fifty Fit
  • 13:15
    Judo 4-5 jr
    13:30
    ABC zwemmen
  • 14:00
    Judo 6-7 jr
    14:00
    Kidsfit
  • 15:00
    Judo 8+
  • 17:00
    Kids Defense 7-13 jr
  • 18:15
    Aquarobics
    18:30
    Bootcamp (Full Body)
  • 19:30
    Hatha Yoga

Donderdag

  • 08:00
    Queenax (strength)
  • 09:00
    Fifty fitness
    09:00
    Bodypump
    09:00
    Kick & Punch
    09:30
    Baby swim 0-2 jaar
    09:30
    Pilates
  • 10:00
    Bootcamp (Upper Body)
    10:00
    Peuter Swim 2-4 jaar
    10:10
    Queenax (conditional)
    10:45
    Fifty Fit
  • 11:00
    Yin Yoga
  • 16:00
    ABC zwemmen
  • 17:00
    Kids Bootcamp 7-13 jr
  • 18:30
    Bootcamp (Upper Body)
    18:30
    Kickboksen techniek
  • 19:30
    Bokscamp
    19:30
    Hatha Yoga

Vrijdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 09:00
    Indoor Cycling
    09:00
    Fysioswim
    09:30
    BodyShape
  • 10:00
    Bootcamp (Lower body+abs)
    10:00
    B2M 2-3 jr
    10:00
    Fysioswim
    10:10
    Queenax (conditioning)
    10:30
    Hatha Yoga
  • 14:00
    ABC zwemmen
  • 18:00
    Karate Kids 5-7 jr
    18:45
    Karate Kids 8-14 jr

Zaterdag

  • 09:00
    Indoor Cycling
    09:00
    ABC zwemmen
    09:00
    Bodypump®
    09:15
    Flow Yoga
  • 10:00
    Bootcamp (Full body)
    10:15
    Judo 3 jr (met ouders)
    10:30
    Latin Dance
  • 11:00
    Judo 4-5 jr
    11:00
    Outdoor Bootcamp
  • 12:00
    Judo 5-6 jr
  • 13:00
    Judo 6-7 jr
  • 14:00
    Judo 8+
  • 16:30
    Yin Yoga

Zondag

  • 08:30
    Pilates
  • 09:30
    Pilates
  • 10:00
    KidsFit
    10:00
    Indoor Cycling
    10:00
    Kidsbootcamp 7-13 jr
    10:00
    Bootcamp (Full body)
    10:30
    BodyShape
  • 11:00
    Family swim
    11:15
    Bootcamp (Full body)
    11:30
    Budo mix Volwassen
  • 12:00
    Yin Meditatie