Den Haag Grote Marktstraat tijden en groepslessen

Groepslesrooster

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag

Maandag

  • 09:30
    Body Shape
  • 10:30
    GRIT Plyo
  • 11:15
    Pilates
  • 12:00
    Teamworkshop Core
  • 17:15
    Teamworkshop Core
    17:30
    BodyAttack
    17:30
    RPM
  • 18:30
    Indoor Cycling
    18:30
    Bodypump®
  • 19:30
    Kizomba
    19:30
    Kizomba
  • 20:30
    BodyBalance®
  • 21:45
    Teamworkshop Core

Dinsdag

  • 09:30
    Grit Strength
  • 10:15
    Bodypump®
  • 11:30
    RPM
  • 12:00
    Power Yoga
  • 13:15
    Teamworkshop Core
  • 14:00
    Teamworkshop Freestyle
  • 17:15
    Teamworkshop Core
  • 18:00
    Bodystep®
    18:00
    Teamworkshop Freestyle
    18:30
    RPM®
  • 19:00
    GRIT Cardio
    19:30
    Boxercise
    19:30
    Zumba
  • 20:30
    Body Pump
  • 21:45
    Teamworkshop Core

Woensdag

  • 09:30
    Grit Strength
  • 11:00
    Bodybalance®
  • 12:00
    Teamworkshop Core
    12:00
    BodyPump
  • 14:00
    Sportspecifiek
  • 17:15
    Teamworkshop Core
    17:30
    Teamworkshop Freestyle
    17:30
    Bodybalance®
  • 18:00
    Outdoor Running
    18:30
    Bodypump®
  • 19:30
    Bodycombat®
  • 20:45
    Teamworkshop Core

Donderdag

  • 10:00
    RPM®
    10:30
    Teamworkshop Freestyle
  • 11:15
    Bodypump
  • 12:00
    Teamworkshop Core
  • 13:00
    Sportspecifiek
  • 15:30
    Teamworkshop Freestyle
  • 17:00
    Zwemles Kids (2 banen vrij)
    17:15
    Teamworkshop Core
    17:30
    Boxercise
  • 18:30
    RPM®
  • 19:00
    zwemles volwassenen
    19:00
    BodyAttack
  • 20:00
    Grit Strength
    20:15
    Teamworkshop Core
    20:30
    Power Yoga

Vrijdag

  • 09:30
    Body Shape
  • 10:00
    Zwemles beginners volwassen
    10:15
    BodyPump
  • 11:00
    Teamworkshop Core
    11:30
    Zumba®
  • 12:30
    Bodybalance®
    12:30
    Teamworkshop Freestyle
  • 17:15
    Teamworkshop Core
  • 18:30
    Bodypump
  • 19:30
    Indoor Cycling
    19:30
    Teamworkshop Freestyle
  • 21:30
    Teamworkshop Core

Zaterdag

  • 09:45
    Bodybalance®
  • 10:00
    RPM®
    10:00
    Outdoor Running
  • 11:15
    Bodyattack
    11:30
    Aqua Zumba
  • 12:00
    Teamworkshop Freestyle
    12:15
    Bodypump
  • 13:15
    Grit Strength
  • 15:00
    Teamworkshop Core

Zondag

  • 10:00
    zwemles kinderen (2 banen vrij)
    10:00
    Indoor Cycling
    10:00
    Outdoor Running
    10:15
    Body Combat
  • 11:15
    RPM
    11:30
    Zumba®
  • 12:00
    Teamworkshop Core
    12:30
    Bodybalance®
  • 14:00
    Body Step
  • 15:00
    Teamworkshop Core
    15:00
    Body Pump