Amstelveen Premium tijden en groepslessen

Groepslesrooster

  • Maandag
  • Dinsdag
  • Woensdag
  • Donderdag
  • Vrijdag
  • Zaterdag
  • Zondag

Maandag

  • 08:00
    HIIT Training
  • 09:00
    Fysioswim
    09:00
    Bodypump®
    09:00
    Kick & Punch
    09:30
    Pilates
    09:30
    Spex
  • 10:00
    Cross Training
    10:00
    Fysioswim
    10:45
    Bellicon Move
  • 11:00
    Core Training
    11:00
    Vinyasa Yoga
  • 13:00
    Upper Body
  • 16:00
    ABC zwemmen
  • 17:30
    Kickboxen 7-12 jr
  • 18:30
    Kickboksen techniek
    18:30
    Leg Monday
  • 19:15
    Aquarobics
    19:30
    Kick & Punch
  • 20:00
    Pilates
    20:30
    Voetbal

Dinsdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 08:00
    FysioSwim
    08:30
    Upper Body
  • 09:00
    Fysioswim
    09:00
    Bodypump
    09:00
    Booty Builder
  • 10:00
    DC Bootcamp
    10:30
    Yin Yang Yoga
  • 11:00
    Core Training
  • 13:00
    Lower Body
  • 16:00
    ABC zwemmen
  • 17:00
    Kids Bootcamp
  • 18:30
    Fat Attack
  • 19:00
    Latin Dance
    19:30
    Indoor Cycling
    19:30
    Bodypump
  • 20:00
    Power Yoga

Woensdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 08:30
    HIIT Training
  • 09:00
    Boks cross
    09:30
    BodyShape
    09:30
    Baby swim 0-2 jaar
  • 10:00
    Peuter Swim 2-4 jaar
    10:30
    Power Yoga
    10:45
    Fifty Fit
  • 11:00
    Lower Body
  • 13:00
    HIIT Training
    13:00
    Judo 3-4 jr
    13:30
    ABC zwemmen
  • 14:00
    KidsFit
    14:00
    Judo 5-7 jr
  • 15:00
    Judo 7-10 jr
    15:30
    Mini Moves leeftijd 2-4 jaar
  • 16:00
    Junior Moves leeftijd 6-7 jaar
  • 17:00
    Taekwondo 7-13 jr
  • 18:15
    Aquarobics
    18:30
    Kickboxen
    18:30
    Crosstraining
  • 20:00
    Hatha Yoga
    20:00
    Basketball

Donderdag

  • 08:00
    Lower Body
  • 09:00
    Kick & Punch
    09:30
    Spex
    09:30
    Baby swim 0-2 jaar
    09:30
    Pilates
  • 10:00
    Crosstraining
    10:00
    Peuter Swim 2-4 jaar
    10:45
    Fifty Fit
  • 11:00
    HIIT Training
    11:00
    Yin Yoga
  • 13:00
    Core Training
  • 16:00
    ABC zwemmen
  • 17:00
    Kids Bootcamp
  • 18:30
    Booty builder
  • 19:30
    Kick & Punch
    19:30
    Hatha Yoga

Vrijdag

  • 07:30
    Kick & Punch
  • 09:00
    Fysioswim
    09:00
    Booty Builder
    09:30
    BodyShape
    09:30
    Indoor Cycling
  • 10:00
    Fysioswim
    10:00
    Born 2 Move 2-3 jaar
    10:00
    Fat Attack
    10:30
    Hatha Yoga
  • 11:00
    HIIT Training
  • 13:00
    Upper Body
  • 14:00
    ABC zwemmen
  • 18:30
    Karate 5-7 jr
    18:30
    DC Bootcamp
    18:45
    Karate 8-14 jr
  • 20:00
    Voetbal

Zaterdag

  • 09:00
    Indoor Cycling
    09:00
    Boksen
    09:30
    Bodypump®
    09:30
    Hatha Vinyasa
  • 10:00
    Judo 3 jaar met ouders
    10:00
    ABC zwemmen
    10:30
    Latin Dance
  • 11:00
    Bootcamp outdoor
    11:00
    Judo 4-5jr
    11:30
    HIIT Training
  • 12:00
    Judo 5-6 jaar
  • 13:00
    Judo 6-7 jaar
  • 14:00
    Judo 8+
  • 17:00
    Yin Yoga

Zondag

  • 08:30
    Pilates
  • 09:00
    Crosstraining
    09:30
    Pilates
  • 10:00
    KidsFit
    10:00
    Indoor Cycling
    10:30
    BodyShape
    10:45
    XCO
  • 11:00
    Family swim
    11:30
    Karate volwassenen
  • 12:30
    Meditatie
  • 14:00
    HIIT Training